Бургаските корсари обраха медалите в София (Снимки)

Бургаските корсари обраха медалите в София (Снимки) - E-Burgas.com

DSC_0020

[gallery ids="121749,121748,121747,121746,121745,121744,121743"]

Младите бургаски фехтувачи запонаха с много добро представяне състезателния сезон като обраха медалите на държавното първенство  Купа България. То се проведе на 28 и 29 ноември в столицата и премине при огромен зрителски интерес.

Деца на оръжие сабя от всички фехтовални центрове в страната се включиха в битките за определяне на шампионите. Фехтовалните битки преминаха при голям интерес и предложиха много емоции.

Състезателите на фехтовален клуб „КОРСАР”-Бургас започват с много добро представяне сезона. Бургаските корсари записаха отлично представяне в състезанието. За пореден път първо място при момичетата до 11 години без конкуренция зае Михаела Николова. При момчетата до 11 години също купата е в ръцете на младия състезател Борис Симеонов.

При по големите момичета до 13 години беше и най-големия успех на бургаските млади фехтовачки, освен, че взеха купата те заеха и първите три места в класирането. Отново при момчетата до 13 години златен медал завоюва Георги Златаров въпреки огромната конкуренция, която имаше в групата.