Бургаски тенисисти ликуваха на регионалното, класираха се за финалите в Плевен

Бургаски тенисисти ликуваха на регионалното, класираха се за финалите в Плевен - E-Burgas.com
tennis (2) Бургаските тенисисти от ТК „Черноморец“ спечелиха регионалното първенство по тенис, което се проведе през уикенда на кортовете в парк „Езеро“. Състезанието е по програмата Tennis 10s, част от календара на Българската федерация по тенис. В него взеха участие 3 отбора – „Черноморец Бургас“ бе разделен на два тима и ТК „Галакси“. Интересният формат 2 ракети до 10г. и 2 ракети до 8г. направиха състезанието забавно за всички деца. Тенис клуб "Черноморец Бургас" бе в състав: Никол Баева, Жасмина Киселкова, Ради Самаров и Габриела Иванова. Те убедително спечелиха своите срещи, което ги класира за  финалния турнир в гр. Плевен от 31 юли - 2 август 2015г. Междувременно другата седмица от 19 до 23 май в Бургас започва Държавния турнир за юноши и девойки до 14 години за „Купа Черноморец 2015“. tennis (1)