Бургаски полицаи с бронз на Републиканско по плажен футбол (снимки)

Бургаски полицаи с бронз на Републиканско по плажен футбол (снимки) - E-Burgas.com
плажен футбол свети никола (1)Отборът на ОДМВР – Бургас се окичи с бронзовите медали на завършилото вчера в Златни пясъци Републиканско първенство по плажен футбол за служители на МВР. Воденият от играещия старши треньор Павлин Ковачев отбор бе съставен изцяло от състезатели на СФК „Свети Никола”. В спора за третото място бургазлии надделяха с 4:3 срещу представителите на Варна. В груповата фаза двата тима отново премериха сили и отново победата бе за ОДМВР – Бургас, като тя бе постигната след продължения – 6:5, при 5:5 в редовното време. Последва нов успех за момчетата на Павлин Ковачев – с 5:3 срещу СДВР. Полуфиналът между ОДМВР – Бургас и служителите на реда от Враца предварително бе обявен за „финал преди финала”. След неговия завършек, всички се обединиха около мнението, че това е двубоят, който е трябвало да реши първото място и същевременно би бил прекрасен завършек на турнира. В крайна сметка игровото време завърши при резултат 7:7. Така, финалистът трябваше да бъде определен след изпълнение на дузпи. Северняците показаха по-здрави нерви и бяха точни на 2 пъти, докато бургазлии успяха да пратят топката в мрежата само веднъж. Врачани се оказаха и крайни победители в надпреварата, докато ОДМВР – Бургас грабна бронза след 4:3 над Варна. В същото време престижен приз спечели и нападателят от бургаския тим Атанас Радев. Той стана голмайстор на турнира с 11 попадения. „Доволен съм от всички. Играхме изключително мотивирано и с максимална концентрация. Всички се раздадоха максимално. За съжаление, в полуфинала един от двата отбора трябваше да отпадне и това бяхме ние. Според мен нямахме късмет, за да постигнем нещо повече. Освен това ни липсваше и опит в подобни надпревари”, коментира след края на турнира играещият наставник на бургазлии Павлин Ковачев. Състав на ОДМВР – Бургас: Димитър Личев, Атанас Радев, Димитър Белчев, Веселин Златев, Кирил Станчев, Павлин Ковачев, Васил Иванов, Петър Иванов, Иван Михайлов. [gallery ids="81660,81661,81662,81663,81664,81665,81666,81667,81668,81669"]