Бургаски кикбоксьори със сребро и два бронзови медала от държавното първенство

Бургаски кикбоксьори със сребро и два бронзови медала от държавното първенство - E-Burgas.com

Спортен клуб „Аякс“ Бургас извоюва два брпнзови и един сребърен медал на провелото се през уикенда Държавно първенство по кик бокс в стиловете К-1 и Фул контакт, като участие заеха 203 спортисти от 34 клуба.

СК"Аякс"- Бургас участва с 3 състезатели, двама в най-атрактивния стил К-1 и един в стил Фул контакт, всички във възрастова група мъже. Бойците от СК"Аякс"- Бургас , завоюваха един сребърен и два бронзови медала.

Вицешампион в К-1 стана Красимир Петров (категория до 91 кг). Краси изигра оспорван мач с двукратния световен шампион Християн Тотев от СК „Шуменска крепост“, но загуби по точки.

Бронзови отличия спечелиха Мако Кеджеджан-(K-1, категория 71 кг) и
Яни Димитров (Фул контакт, категория 71 кг.)

Двама от състезателите на СК „Аякс“ - Бургас, Мако Кеджеджан и Михаил Динев ще вземат участие в  професионална гала вечер на 27.05.16г. в гр.Варна.