„Свети Никола“ удари и „Ропотамо“ (снимки)

„Свети Никола“ удари и „Ропотамо“ (снимки) - E-Burgas.com
10170996_626845367397526_3599765524913923600_nОтборът на „Свети Никола” записа поредна победа в първенството на „А” областна футболна група. Бургазлии надделяха като гост на „Ропотамо” (Приморско) с 1:0, а автор на попадението бе Стоян Ненов. През първото полувреме „светиите” имаха сериозно надмощие над своя опонент. Те натиснаха домакините още с началния съдийски сигнал и резултатът не закъсня. В 11-ата минута гостуващият тим получи право да изпълни пряк свободен удар пред наказателното поле на „Ропотамо”. Стоян Ненов стреля изключително прецизно и топката се оплете в мрежата на домакините. След гола „Свети Никола” продължиха с натиска, но няколко пропуска ги лишиха от удвояване на преднината. Голмайсторът също имаше възможност за втори гол, но този път мерникът му изневери. През вторите 45 минути темпото на игра чувствително спадна, а опасни положения почти липсваха. Теренът също оказа своето влияние за постната продукция, тъй като беше недобре окосен . „Доволен съм от това, че спечелихме мача. Направихме качествено първо полувреме, в което пропуснахме да решим нещата в своя полза с отбелязването на поне още едно попадение. През втората част определено не се представихме на ниво, за което способства и късата ни резервна скамейка”, коментира за e-Burgas наставникът на „Свети Никола” Павлин Ковачев. [gallery type="slideshow" ids="69209,69210,69211,69212,69213,69214,69215,69216"]