„Акулите“ показаха зъби срещу Етър

„Акулите“ показаха зъби срещу Етър - E-Burgas.com

Контролата бе изгледана от Димитър Димитров - Херо и Пламен Киряков

херо киряковОтборът на Черноморец завърши 1:1 срещу Етър (Велико Търново), в последната си контрола от предсезонната подготовка. Младите възпитаници на Тодор Киселичков показаха израстване в сравнение с предишните приятелски двубои и напълно заслужено стигнаха до хикса, като дори можеше и да спечелят. Преди двубоя пък бе направено и официалното представяне на "акулите". Срещата пък бе изгледана от екс-наставника на бургазлии Димитър Димитров - Херо и от бившия изпълнителен директор на клуба Пламен Киряков. Последният се очаква да се завърне на "Лазур" като прокурист. Крайният резултат от двубоя между Черноморец и Етър бе оформен още през първото полувреме. Срещата започна ужасяващо за "сините", тъй като гостите от Велико Търново откриха още в 7-ата минута чрез Ил. Трифонов. Домакините обаче се съвзеха бързо и на свой ред създадоха няколко опасности пред противниковата врата. Те бяха най-близо до попадение в 2о-ата минута, но след удар на М. Танев, топката срещна гредата. Все пак логичното се случи 2 минути преди края на полувремето, когато Д. Стоянов възстанови равенството. През втоеата част не се случи почти нищо интересно. Единствено М. Танев успя да застраши вратата на гостите в 61-ата минута, но до нов гол така и не се стигна.