43 медала завоюваха състезатели на Полицейския карате Джу Джицу Клуб- Бургас на международен турнир - E-Burgas.com

Общо 43 медала завоюваха възпитаниците на треньорите Венилин Русинов и Павел Димитров от Полицейския Карате и Джу Джицу Клуб - Бургас на приключилия в Скопие, Република Северна Македония, Международен турнир по джу джицу "Скопие Оупън".

В престижния спортен форум от страна на бургаския клуб се включиха общо 13 състезатели /момчета и момичета/, които премериха сили с представителите на 20 клуба от десет държави, или близо 300 спортисти. В крайното класиране бургаският клуб се нареди на първо място, като заслужи и купата за комплексен шампион. Това се случва за втора поредна година, след като и през 2018 г. купата отново беше притежание на крайморския клуб.

Централният полицейски карате и Джу Джицу Клуб - Бургас участва и във фестивала на бойните спортове "Св. Архангел Михаил" в Смолян, заедно с 18 клуба от цялата страна и от Република Гърция. В надпревара с близо 150 участника, бургаският клуб спечели 45 медала и отново за пореден път стана комплексен шампион.